1327. Psumimtartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HL" ismeretlen mesterjegy és pesti Hivataljel, vésett felülettel, szemekben kék üveg kőutánzattal, apró hiányossággal
42,2 g; h: 12,7 cm