1222. Borkóstoló csésze
Bécs, 1802, 13 latos antik ezüst, tűzaranyozás nyomával, elkopott Andreas Hessern mesterjegy, három kecses lábon sima tálka, gyűrűs peremmel, fogóval, (Neuwirth 2002 P. 800)
145,2 g; 6*11,5*8,5 cm