1316. Füles tálca
lengyel (?), 19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, "TsD" mesterjegy, áttört peremmel, levélindás ezüstözött fém fülekkel, vésett mintás felülettel, aranyozással, sérült, forrasztással javított
Btto.: 973 g; 48,5*28 cm