250. Ezüstök és ékszerek > Füles tálca

1316. Füles tálca

lengyel (?), 19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, "TsD" mesterjegy, áttört peremmel, levélindás ezüstözött fém fülekkel, vésett mintás felülettel, aranyozással, sérült, forrasztással javított

Btto.: 973 g; 48,5*28 cm