250. Ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1343. Gyertyatartó

20. sz. második fele, 1966-1999 közötti budapesti behozatali fémjel, 835 ezrelékes ezüst, klasszicista stílusban, bordás, gyűrűs szárral, restaurálva

182 g; m: 15 cm