1412. Szoliter gyűrű
20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "RA" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 0,15 ct (R2, TCr, VSI)
1,8 g