250. Ezüstök és ékszerek > Szelence

1338. Szelence

Bécs, 19. sz. vége, Fränzhiess und Söhne Wien jelzettel és 1954 utáni bécsi fémjellel ellátva, 900 ezrelékes ezüsttel lemezelt, teknőcpáncél hatású kaucsuk test, domború családi címer rátéttel, kis sérüléssel

5,7*8,5*1,2 cm