250. Ezüstök és ékszerek > Teáskanna

1336. Teáskanna

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal (?) mesterjegy, sima test, zsanéros tető, fülek izoláló csont gyűrűkkel

778 g; m: 18 cm