250. Ezüstök és ékszerek > Karkötő

1487. Karkötő

olasz (?), 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany huzalból kialakított szemek, tenyésztett, sósvizi, fényes felületű, fehér gyöngyökkel (d: 6-6,5 mm), ugrókarika zárral

Btto.: 19,1 g; h: 19 cm