1487. Karkötő
olasz (?), 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany huzalból kialakított szemek, tenyésztett, sósvizi, fényes felületű, fehér gyöngyökkel (d: 6-6,5 mm), ugrókarika zárral
Btto.: 19,1 g; h: 19 cm