1380. IWC férfi karóra
Svájc, 20. sz. első fele, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany tok, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, tokban Marxen Lipót mesterjegy, működik, új óraszíjjal, kis hibával
Btto.: 36,7 g; d:33 m