1379. Gyászkarkötő
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes ezüst, "M&S" mesterjegy, merev karpánt fekete zománc fedéssel, kalász motívum apró gyöngyökkel, 2 db gyöngy hiány, kis sérülésekkel
Btto.: 51,4 g