250. Ezüstök és ékszerek > Gyászkarkötő

1379. Gyászkarkötő

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes ezüst, "M&S" mesterjegy, merev karpánt fekete zománc fedéssel, kalász motívum apró gyöngyökkel, 2 db gyöngy hiány, kis sérülésekkel

Btto.: 51,4 g