1226. Halas lapát
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 950 ezrelékes ezüst, J. C. Klinkosch mesterjegy, öntött, hattyúfejes nyak, áttört, vésett díszítéssel, M. M. monogrammal, kilencágú koronás vésettel díszített nyél
136 g; h: 27 cm