250. Ezüstök és ékszerek > Halas lapát

1226. Halas lapát

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 950 ezrelékes ezüst, J. C. Klinkosch mesterjegy, öntött, hattyúfejes nyak, áttört, vésett díszítéssel, M. M. monogrammal, kilencágú koronás vésettel díszített nyél

136 g; h: 27 cm