249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Menekülés Lugosról, 1886

236. Ujházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)

Menekülés Lugosról, 1886

olaj, vászon

30,5*40 cm

j.j.l.: Ujházy F. 886; ho. vakkereten felirat