12. Brunner, Leopold, ifj. (Bécs,1822 - Bécs,1848), Friedrich Gauermann után
Vadászjelenet
litográfia, papír
645*815 mm
j.j.l.: L. Brunner lith.; b.l.: Fried. Gauermann pinxi