249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vadászjelenet

12. Brunner, Leopold, ifj. (Bécs,1822 - Bécs,1848), Friedrich Gauermann után

Vadászjelenet

litográfia, papír

645*815 mm

j.j.l.: L. Brunner lith.; b.l.: Fried. Gauermann pinxi