249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Felvidéki táj enyelgő párral, 1893

276. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Felvidéki táj enyelgő párral, 1893

olaj, vászon

61*100,5 cm

j.j.l.: Telepy K. 893; ho. vignettán felirat: 260-as szám