276. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)
Felvidéki táj enyelgő párral, 1893
olaj, vászon
61*100,5 cm
j.j.l.: Telepy K. 893; ho. vignettán felirat: 260-as szám