249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A művésznő leányával

177. Thumerette, A. jelzéssel, 19. sz., Louise Elisabeth Vigée Le Brun után

A művésznő leányával

tempera, csont

100*100 mm

j.j.l.: A. Thumerette