249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pöltenberg Ernőné, Kakowska Paula portréja

181. Magyar miniatúrafestő, 1830 körül

Pöltenberg Ernőné, Kakowska Paula portréja

akvarell, papír

115*90 mm