249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kapucinus szerzetes portréja

125. Német festő, 19. sz. második fele

Kapucinus szerzetes portréja

olaj, vászon

53*42,5 cm

j.j.k.: olvashatatlan

BÁV 47/27