41. Orosz ikonfestő, 1800 körül
Keresztrefeszített Krisztus szentekkel - Fatáblába helyezett fém kereszt
olaj, fa
31,5*26 cm
kereszt: sárgaréz ötvözet, zománc díszítéssel, széleken Szent György és Szent Alexandra és két szent, sérült