249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgyportré, 1877

166. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Hölgyportré, 1877

olaj, vászon

74,5*58 cm

j.b.o.: N. de Barabás 1877 Budapest