249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Férfi portré díszmagyar öltözetben

174. Burghardt Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)

Férfi portré díszmagyar öltözetben

olaj, vászon

121,5*75 cm

j.j.l.: B. Bélaváry R.