249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nemesúr portréja

162. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Nemesúr portréja

olaj, vászon

121*92,5 cm

j.b.l.: Barabás; ho.: Ernst aukciós címke