229. 19. és 20. századi festmények > Bécsi városrészlet alakokkal, 1892

192. Pendl, Erwin (Bécs, 1875 - 1945)

Bécsi városrészlet alakokkal, 1892

akvarell, papír

180*210 mm

j.j.l.: Erwin Pendl 92