556. Nagy Oszkár (Pécska, 1883 - Nagybánya, 1965)
Nagybányai utcarészlet, 1962
olaj, vászon
45*90 cm
j.b.l.: Nagy Oszkár 962; ho. autográf felirat: Nagybányai utcarészlet Nagy Oszkártól 1962 február hó