231. Krisztoljubov Nikolaj, Pavlovich (1918 - 1995)
Szakállas férfi portréja, 1954
olaj, vászon kartonra ragasztva
32*23,5 cm
j.j.k.: N. Hrist...(cirill betűkkel) 54