229. 19. és 20. századi festmények > Csendélet kancsóval, 1961

543. Jancsek Antal (Budapest, 1907 - Budapest, 1985)

Csendélet kancsóval, 1961

vegyestechnika, papír

600*800 mm

j.b.l.: Szé...961 X. Jancsek