261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Az Aracoeli templom a római Capitoliumon

3. Piranesi, Giovanni Battista (Mozano, 1720 - Róma, 1778)

Az Aracoeli templom a római Capitoliumon

rézmetszet, papír

440*585 mm

j.j.l.: Piranesi del.