261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szultán paripán, 1832

93. Szentgyörgyi János (Nagyszalánc, 1793 - Bénye, 1860)

Szultán paripán, 1832

olaj, vászon

48,5*37 cm

j.j.l.: Szentgyörgyi pinxit 1832