261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Úti ikon gyűjtemény, 20 db

67. Úti ikon gyűjtemény, 20 db

orosz, 18. sz. - 20. sz. eleje, réz ötvözet, zománcozott díszítéssel

m: 5,5-19 cm; tábla: 111,5*39 cm