251. Andrew G. Vajna gyűjteménye > Kínáló

39. Kínáló

20. sz., mázas kerámia, faragott fa talapzaton, alján mázba nyomott "Mady H." jelzettel, sérült, restaurált

m: 18 cm; d: 26 cm