46. Étkészlet
Andy Vajna ajándékozta édesanyjának, Egyesült Államok, Lenox, 20. sz., mázas, aranyozott porcelán, "The White House" dekor, alján máz feletti zöld jelzettel, 12 db süteményes tányér, 12 db mélytányér, 6 db kistányér, 6 db tálka, 5 db kávés csésze és 6 db alj, 5 db teáscsésze és 6 db alj, 4 db kínáló tál, 2 db abrosz és 8 db szalvéta, A. G. V. hímzéssel
d: 11-27 cm; m: 4,5-16 cm