251. Andrew G. Vajna gyűjteménye > Étkészlet

46. Étkészlet

Andy Vajna ajándékozta édesanyjának, Egyesült Államok, Lenox, 20. sz., mázas, aranyozott porcelán, "The White House" dekor, alján máz feletti zöld jelzettel, 12 db süteményes tányér, 12 db mélytányér, 6 db kistányér, 6 db tálka, 5 db kávés csésze és 6 db alj, 5 db teáscsésze és 6 db alj, 4 db kínáló tál, 2 db abrosz és 8 db szalvéta, A. G. V. hímzéssel

d: 11-27 cm; m: 4,5-16 cm