251. Andrew G. Vajna gyűjteménye > Süteményes készlet, 4 személyes

43. Süteményes készlet, 4 személyes

Herend, 20. sz. festett és ezüstözött porcelán, össz.: 16 db, teáskanna teteje restaurált

d: 12-30 cm; m: 5-27 cm