38. Kandallóóra és gyertyatartó pár
Amerika, 20. sz. vége, ónix és márvány tok, sárgaréz rátétekkel, felesütős szerkezettel, zománcozott számlappal, kulccsal, sérült, hiányos
m: 41-49 cm