251. Andrew G. Vajna gyűjteménye > Kandallóóra és gyertyatartó pár

38. Kandallóóra és gyertyatartó pár

Amerika, 20. sz. vége, ónix és márvány tok, sárgaréz rátétekkel, felesütős szerkezettel, zománcozott számlappal, kulccsal, sérült, hiányos

m: 41-49 cm