271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tejes kancsó

1206. Tejes kancsó

Bécs, 1824, 13 latos antik ezüst, belül aranyozás nyomával, Ludwig Fargel mesterjegy, sima test, magas ívelt füllel, hason vésett, 9 ágú koronás "SH", tulajdonosi monogrammal, Neuwirth II.: P 1819., 92 g, m: 9 cm