Parfés készlet, (12 személyes)
1201. tétel
Kártyadoboz
1202. tétel
Likőrös pohár (6 db)
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Klein Mózes mesterjegy, kerek talpakon gyöngysor díszítéssel, kis hibával, 285 g, m: 11 cm
1203. tétel
Gyertyatartó pár
1204. tétel
Asztalközép
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kochn Andor mesterjegy, kalapált test, sugarasan széthajló díszítéssel, 800 g, 33*24,5*15 cm
1205. tétel
Tejes kancsó
1206. tétel
Fűszertartó pár
1207. tétel
Fűszertartó
Bécs (?), 1818, 13 latos antik ezüst, kalapált, sima, ovális, csónak alakú tálka, kissé karcos, 62 g, 4,8*8,5*5,3 cm
Szobacsengő
Bécs, 1862, 13 latos antik ezüst, "AB" mesterjegy, sérült és javított, 81 g, m: 11,7 cm
1210. tétel
Csésze és alj (2 db)
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "CK" mesterjegy, vésett, virágos díszítéssel, tálkákon gyöngysor díszgyűrűvel, 226 g, m: 6,2, d: 10,7 cm
1211. tétel
Fűszertartó pár
1212. tétel
Gyertyatartó
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Klein Alajos mesterjegy, kétágú art deco forma, nyolcszögletes talpon, 300 g, 15,5*24,3*12 cm
1213. tétel
Szószos kiöntő
Csehszlovák, 1929 - 1940 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "EB" mesterjegy, 7 ágú koronás nemesi címerrel, szalagos peremekkel, bruttó: 521 g, 21*14*12,5 cm
1214. tétel
Fanfár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "CM" mesterjegy, sérült, 100 g, h: 33 cm
1215. tétel
Talpas tálka
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Ötvösművészeti Műhely mesterjelzet, emelt négyzetes talpon, golyó száron öblös kerek tál, 108 g, 6,7*10,5 cm
1216. tétel
Merítőkanál
1217. tétel
Likőrös pohár (6 db)
Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kohut Vilmos mesterjegy, kerek talpakon gyöngysor díszes peremek, 240 g, m: 9,2 cm
1218. tétel
Kínálótál
1219. tétel
Poháralátét, 6 db
Csehszlovák (?), 20. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, "F.M." mesterjegy, levéldíszes, szalagos peremekkel, 388 g, d: 11,5 cm