271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szószos kiöntő

1214. Szószos kiöntő

Csehszlovák, 1929 - 1940 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "EB" mesterjegy, 7 ágú koronás nemesi címerrel, szalagos peremekkel, bruttó: 521 g, 21*14*12,5 cm