Csésze és alj
1061. tétel
Csésze és alj
1062. tétel
Csésze és alj
1063. tétel
Csésze és alj
1064. tétel
Csésze és alj
Herend, 20. sz. vége, Silk Brocade festett, aranyozott porcelán, változatos virágmotívummal, talpon máz feletti kék gyári jelzet, festő: Stendi Sándor, csésze m: 6 cm, tányér d: 16 cm
1065. tétel
Csésze és alj
1066. tétel
Csésze és alj
1067. tétel
Halas váza
Gorka Lívia (1925-2011), égetett, mázas kerámia, jelzett az alján, m: 22,5 cm
1068. tétel
Váza
Gádor István, 1891-1984), mázas kerámia j. az alján: Gádor, m: 29 cm
1069. tétel
Mosolygós pásztor
magyar, 20. sz. első fele, mázas kerámia, jelzés nélkül, m. 26 cm
1070. tétel
Gyertyatartó
magyar, Gácser Kata, 20. sz. eleje, mázas kerámia, jelezve az alján: Gácser Kata, m: 13,5 cm
1071. tétel
Motorosok és cipész
Eschenbach Jenő (1908-1981), festett, mázas kerámia, jelezve az alján, m: 12 cm, 12,5 cm
1072. tétel
Tál
1073. tétel
Lesben álló vadászkutyák
Budapest, 1931-45 körül, mázas kerámia, jelezve az alján: masszába nyomott "Komlos Kerámia , Budapest" jelzet, m: 23,5 cm
1074. tétel
Török basa
Simó József (1926 - 1976), 1959, festett, mázas kerámia j. hátul: Simó József 59, kis sérülésekkel, m: 44 cm
1075. tétel
Magyar keramikus 20. sz. első fele: Füles kaspó
20. sz. első fele, mázas kerámia, halas motívummal, alján "S.H."karcolt jelzet, m: 16,5 cm
1076. tétel
Asztalközép
Bécs, Wiener Kunstkeramische Werkstätte, 20. sz. eleje, mázas kerámia, jelezve az alján: K.W. Wien 505 11,, m: 20 cm
1077. tétel
Váza
Hincz Gyula (1904-1986), festett, mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 14,5 cm
1078. tétel
Asztali cigaretta kínáló
magyar, 1930 körül, anyagában színezett sárga üveg és fém, sérült, m: 15 cm, d: 15,5 cm
1079. tétel
Vázácska