Fedeles kupa
1161. tétel
Szőlőmosó edény
osztrák, 1900 körül, színtelen üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, m: 10,5 cm, d: 14 cm
1162. tétel
Emlékpohár
1163. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. utolsó harmada, csiszolt, zománcfestett üveg, aranyozással és ezüst-nitrát díszítéssel, a zene allegóriájával, m: 16,7 cm
1164. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. vége, lapra csiszolt, bíborpácolt üveg, aranyozott zománcfestett koronás magyar címerrel és "Éljen a haza" felirattal, kis kopásokkal, m: 19 cm
1165. tétel
Talpas díszpohár
osztrák, 19. sz. második fele, mézszínű és mangánlila festett üveg, csiszolt és köszörült díszítéssel és három képmezőn feliratokkal, talpperemen apró hibával, m: 12,5 cm
1166. tétel
Fedeles pohár
osztrák, 19. sz. vége, színtelen és bíborpácolt csiszolt üveg, aranyozott és zománcfestett díszítéssel, peremén apró csorbulásokkal, m: 16 cm
1167. tétel
Barátság pohár
magyar, 20. sz. eleje, színtelen üveg, bíborpácolt, köszörült díszítéssel, "Barátság" felirattal, szájperemén kis csorbulással, m: 14,5cm
1168. tétel
Díszpohár
osztrák, 19. sz. második fele, bíborpácolt és színtelen csiszolt üveg, aranyozott és ezüst-nitrát díszítéssel, m: 13,5 cm
1169. tétel
Fácán (asztaldísz)
1170. tétel
Füles kínáló
Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "CW" mesterjegy, áttört neorokokó és hullámzó karéjos díszítéssel, négy lábon, kis hibával, 502 g., 36*23,6*9,5 cm
1171. tétel
Talpas kínáló
Bécs, 1855, 13 - latos antik ezüst, Christian Sander Senior mesterjegy, hólyagolt és domborított, rózsafejes díszítéssel, Neuwirth: P 540., 189 g., 14*17 cm
1172. tétel
Szász díszöv
1173. tétel
Díszkupa
1174. tétel
Talpas serleg
1175. tétel
Dísztál
1176. tétel
Teáskanna és tejkiöntő
1177. tétel
Szószos tál
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belső felület aranyozva, bordás peremek rózsafejekkel díszítve, talpon kis javítással, 484 g., 24,5*15,5*13 cm
1178. tétel
Tál
Bécs, 1803, 13 latos antik ezüst, Johann Georg Hann (?) mesterjegy, peremén poncolóval kiemelt u.n. futókutya motívummal, vésett datálással, Neuwirth P 972, 573 g., d: 25,3 cm
1179. tétel
Teáskanna
Párizs, 1819 - 1838 közötti fémjel, 950 ezrelékes aranyozott antik ezüst, "PNB" mesterjegy, fa füllel, fedele hiányzik, Rosenberg 3 Nr. 6578 és 6592, bruttó: 538,1 g., m: 13,5 cm