Halas tálca
1221. tétel
Karaffa
magyar vagy osztrák, 1920 körül, csiszolt színtelen üvegtest, fém szerelékkel, m: 30,8 cm
1222. tétel
Desszertkészlet
1223. tétel
Halas tálca
Bécs (?), 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SINGER mester vagy forgalmazó bélyegzéssel, ovális öntött test, stilizált rokokó stílusú díszítéssel, 1554 g, 70*30,5 cm
1224. tétel
Talpas pohárka és alátét készlet (6 személyre)
1225. tétel
Kártyadoboz
1226. tétel
Art deco utazóóra
Jaeger Le Coultre, 1930-as évek, nyolc napos járat, nikkelezett réz óratok, működik, fa kitámasztható tok kopott, 10,2*6,3 cm
1227. tétel
Dísztálca
osztrák, 19. sz vége, ezüstözött vörösréz, vésett díszítéssel, kis kopásokkal, 77*51 cm
1228. tétel
Dísztálca
osztrák, 19. sz. vége, ezüstözött fém cizellált díszítéssel, felülete sérült, 70*50 cm
1229. tétel
Színházi táska
1230. tétel
Sétabot
német (?), 1900 körül, 1902 - 1937 közötti pesti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst botvég plasztikus rókafigurával, kis sérüléssel, fekete lakkfestett fa bot, h: 87,5 cm
1231. tétel
Kulcstartó
Pest, 1867 -1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, vésett kakasjelmezes figurával és felirattal, 73,2 g., h: 14 cm
1232. tétel
Gyufatartó
19. sz. vége, 1872 - 1902 közötti pesti behozatali jellel, teljes felületén fekete niellás hullámzó motívummal díszített, ívelt ezüst dobozka, 40 g., 5*5,2*1,4 cm
1233. tétel
Art deco szelence
1234. tétel
Tubákos szelence
Moszkva, 1877, 84 zlotnyikos ezüst, .....K próbálómester, FB (?) mesterjegy, teljes felületén niellás háló díszítéssel, fedlapján városrészlettel, belül karcos, 79,9 g., 8*3,2*2,2 cm
1235. tétel
Evőeszközkészlet (12 személyes)
1236. tétel
Citromfacsaró
Christofle, 20. sz. eleje, ezüstözött fém, gyári bélyegzővel és 5007-es fazonszámmal, "F.C. Breveté S.S.D." jelzettel, h: 20 cm