271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco gyertyatartó

1239. Art deco gyertyatartó

Bécs, 1872 - 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, bécsi hivataljellel, kerek talpán vésett, koronás "BE" monogrammal, tulipán alakú gyertyacsészékkel, 679 g, m: 39,5 cm