271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Citromfacsaró

1237. Citromfacsaró

Christofle, 20. sz. eleje, ezüstözött fém, gyári bélyegzővel és 5007-es fazonszámmal, "F.C. Breveté S.S.D." jelzettel, h: 20 cm