271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kártyadoboz

1226. Kártyadoboz

Budapest, 1937 - 1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst,, hivataljellel és Telcs György mesterjeggyel, fa betéttel, plasztikus hólyagdíszes és bordázott oldalakkal, fedlap belső része aranyozva, kis hibákkal, nettó.: 395 g, 8,5*19,5*14 cm