1236. Evőeszközkészlet (12 személyes)
Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula ezüstműves mesterjegyével és töredékes dobozával (csak 3 fiók), solingeni acél pengékkel, kis hiánnyal,, össz.: 165 db, nettó: 8511 g