271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas pohárka és alátét készlet (6 személyre)

1225. Talpas pohárka és alátét készlet (6 személyre)

Pest, 1867 - 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Harter János (?), mesterjegy és a tálkákban "L" mesterjegy, sima poharak, hólyagolt alátét készlettel, 372 g, m: 9,2 - 11,2 cm, d: 8,2 cm