Fedeles bonbonier
1101. tétel
Bonbonier és talpas kínáló
osztrák, 19. sz. második fele, tejüveg, aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott, m: 18 cm, m: 10 cm
1102. tétel
Varródoboz
1103. tétel
Gobelin díszítésű női táska
magyar, 1900 körül, virág és madár díszes hímzett textil, sárgaréz szerelékkel, színes üveg díszítésekkel, sérült, javított, m: 19 cm
1104. tétel
Porcelánfejű baba
1105. tétel
Chatelin dísz - szütyő
19. sz. vége, sárgaréz szerelékezés - lánc és akasztó dísz, horgolt, apró gyöngyökkel díszített táska, javított, h: 20 cm
1106. tétel
Lithophane - lapok, 9 db
osztrák, 1900 körül, öntött porcelán lapocskák, zsánerképekkel, masszába nyomott: PPMO és sorszámokkal jelzett, eredeti dobozában, 4,5*3,5 cm
1107. tétel
Bacchus diadalmenete
Capodimonte, 19. sz. vége, fehér mázas porcelán, jelzett az alján: kék koronás "N" monogram, kis restaurálással, 41*58 cm
1108. tétel
Vázapár
francia, 1840 körül, kobaltkék porcelán, aranyozott sárgaréz veretekkel, m: 62 cm
Kaspó és posztamens
1111. tétel
Asztali kínáló
Fischer Ignác (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelánfajansz ,benyomott "J." betűjel és formaszám 1579, m: 26,5 cm
1112. tétel
Asztalközép
1113. tétel
Ülőke
1114. tétel
Dísztál
1115. tétel
Kaspó és posztamens
1116. tétel
Amazon lovon
Herend, 20. sz. eleje, Lőte Éva terve, fehér mázas porcelán, talpán masszába nyomott jelzet és 15760-os formaszám, 45*50 cm
1117. tétel
Asztali lámpa
Zsolnay-gyár, Pécs, 19. sz. vége, festett, áttört fehér cserép jelezve a belsejében: TJM családi jelzet, bronz talpazaton, m: 32cm
1118. tétel
Dísztál
Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott fehér cserép ,plasztikus díszítéssel, jelezve az alján: masszába nyomott "Fischer I. Budapest", formaszám: 365, m: 39 cm
1119. tétel
Dísztál