271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Varródoboz

1103. Varródoboz

Balthasar Wigand (1771 - 1846) műhelye, Bécs,19. sz., bécsi városrészlet, "Spinnerin am Kreuz"felirattal, gouache, papír, gyöngyház borítású fadoboz, belsejében ezüst nyelű varróeszközökkel,aranyozás nyomaival, tükörlappal, sérült, kulcs nélkül, 14*8,5*3,