271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Porcelánfejű baba

1105. Porcelánfejű baba

német, Heubach Köppelsdorf, 1920 körül, jelezve a fej hátoldalán: Heubach Köppelsdorf 251 Germany, porcelán végtagokkal, kezei és lábai mozgathatóak, valódi hajjal, kis sérülésekkel, h: 35 cm