271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztali kínáló

1112. Asztali kínáló

Fischer Ignác (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelánfajansz ,benyomott "J." betűjel és formaszám 1579, m: 26,5 cm