271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Ülőke

1114. Ülőke

Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, Lótuszos sorozat, Sikorszki Tádé formaterve ,formába öntött keménycserép, jelzett a belsejében: masszába nyomott "Zsolnay Pécs", formaszám: 3648, kis mázhibákkal, restaurált, m: 44 cm