271. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Bacchus diadalmenete

1108. Bacchus diadalmenete

Capodimonte, 19. sz. vége, fehér mázas porcelán, jelzett az alján: kék koronás "N" monogram, kis restaurálással, 41*58 cm